Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Vivaldi
7 Şubat 2012 - Online Para tarafından yazıldı. 2778 defa okundu. 1 Yorum Yapıldı

Vivaldi

Evet Türkiyede network marketing anlayışı geliştikçe firmaların sayısı günden güne artıyor.Bu firmaların hangileri kalıcı olacak hangileri yanlış stratejilerden dolayı yarım bırakacak bilinmez ama bir network marketing firma haberide yine kozmetik sektöründen ama bu sefer Gaziantep’den geldi.Kayseri,Denizli’den sonra Anadolu da firmalar doğrudan satış setkörüne girişler yapmaya devam ediyor.İşte Gaziantep kökenli firmamız vivaldi kozmetik firmasını tanıyalım.

 

Kozmetik pazarında hızla büyüyen Vivaldi Kozmetik müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilmek amacıyla genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
ilk hedefi  siz değerli müşterilerimizin ve çalışma  partnerlerimizin değişen ihtiyaçlarına değişmeyen kalite ve istikrarlı bir şekilde karşılık vermektir.

Vivaldi Kozmetik hayata canlılık katmaktır…

 

İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalarla  ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla,cilt bakımından, hayatınıza farklı renk katacak kokulara ve takılara , evinizin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogta toplayarak size sunar.

Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan Vivaldi Kozmetik, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşam sizleri bekliyor.

Network Marketing Türkiye olarak vivaldi kozmetiğe başarılar diler ve kalıcı olmalarını temenni ederiz.Vivaldi firmasının iletişim adresi ve bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Atatürk Mahallesi Hasan Celal Caddesi. Eren Sitesi D Blok Altı No: 78 27560 Şehitkamil / Gaziantep

Telefon:0 342 341 07 01

Fax: 0342 341 31 90

www.vivaldikozmetik.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler Haberler