Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Space Coin
25 Ekim 2016 - Online Para tarafından yazıldı. 725 defa okundu. Yorum Yapılmadı

Coin Space

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem genel olarak hemde network sektöründe yaygın olarak yayılan kripto para üretimiyle alakalı farklı bir sistem olan Uluslararası Space Coin Space;

 

Coin Space’n en önemli özelliği Türkiye’de Yurt dışından gelen ve Türkiye’de Global olaral ofisi olan tek firmadır.Buda burdaki çalışmalarını son derece hızlı ve etkin kılmaktadır.Peki coin space nedir,coin space nasıl bir network sistemidir;

Coin Space avrupalı girişimciler tarafından 2015 yılında Malta’da kurulan teknoloji ve kripto para (s-coin) üretim firmasıdır. Space Coin başta avrupa olmak üzere tüm dünya çapında hizmetlerini ve yatırım ağını genişletmeyi hedeflemektedir.. Yeni nesil para birimi olan kripto parala ile dünyada artık yeni bir dönem başlamıştır.

 

Space Coin kendi geliştirdiği teknoloji ve yatırımlar ile birlikte kısa sürede büyük ilgiyle karşılanmış tüm dünya çapında Almanya . Henüz Tüm dünyada daha başlarda olan bu sektörde Space Coin firması avrupa ve asya açılımlarını Türkiye üzerinden yürütme kararı vermiş ve resmi olarak Türkiyenin ilk resmi kripto para madenciliği firması olarak ülkemize giriş yapmıştır.

 

Türkiye’de büyük bir yatırım sermayesi ile Coinspace A.Ş Türkiye ofisi (COİNSPACE İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ) kurulmuştur.

 

Yatırım paketleri ve Üretimden Sağladığı Kazançla Yogun bir şekilde katılımla çok hızlı büyüyen coin space firmasına hoşgeldin diyoruz.Hem Dünya’nın hem de ülkemizin yabancı olduğu ama finans sektörününde kabul ettiği coin gerçeğinin network marketing alanındaki seyrini keyfile takip edeceğiz.Sizler değerli okuyucularım coinspace ile alakalı coin space nedir,üyelik ve diğer işlemler için Buradan Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

Comments are closed.

Haberler Haberler