Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Ptc Siteleri Nedir
19 Nisan 2014 - Online Para tarafından yazıldı. 1104 defa okundu. Yorum Yapılmadı

Ptckazan

İnternet Dünyasından derlediğimiz genel manası ile ptcnin mantığının ne olduğunuz size aşağıdaki şekilde özetlemeye çalışalım.

PTC Nedir Nasıl Çalışır ?

PTC Nedir, Nasıl Çalışır?

PTC, “Paid To Click” kavramının kısaltmasıdır. İngilizce olan bu kavram Türkçe’ye “Tıklama Başına Ödeme” şeklinde çevrilebilir.

 

Sistemin mantığı; firmasının reklamını yapmak isteyen üreticinin reklamcıya belli bir ücret karşılığı reklam vermesi, reklamcının da bu paranın bir kısmını kendisinin alıp bir kısmını reklama tıklayan insanlara dağıtmasıdır.

Basit bir örnekle açıklayacak olursak;

Ahmet Bey geçen ay bir baharat firması kurmuştur. Firmasının tanınmasını ve daha fazla müşteriye ulaşmayı isteyen Ahmet Bey baharat dükkanı için bir web sitesi hazırlar. Gel gör ki web sitesinin ziyaretçisi az olduğundan firmasını istediği ölçüde duyuramaz.

Burada Ahmet Bey’in yapması gereken tanınmış bir PTC sitesine baharat fiması için hazırladığı web sitesinin www.networkmarketingturkiye.com  reklamını vermektir. Dolayısıyla Ahmet Bey bir PTC sitesine 20 TL karşılığı 1000 tıklamalık bir reklam verir. PTC sitesi de Ahmet Beyin sitesi www.networkmarketingturkiye.com  1000 tıklama alıncaya kadar reklamını yayınlar. Aldığı 20 TL nin örneğin 10 unu kendisi alır, 10 unu da reklamı tıklayan insanlara verir. (Rakamlar gerçeği yansıtmıyor. Sadece örnek.)

Böylece hem Ahmet Bey daha fazla müşteriye ulaşarak firmasının satışlarını artırmış, hem de Ahmet Bey’in sitesini ziyaret eden PTC kullanıcıları kazanç sağlamıştır. Hem de aracı görevi üstlenen PTC sitesi komisyonunu almıştır. Yani herkes kârda.. Neden PTC?

Bu sistemi internet üzerinde bulunan diğer pek çok para kazanma sisteminden ayıran en önemli özelliği; para harcamadan ve bir şeyler pazarlamak zorunda kalmadan yapabileceğiniz, tamamen ücretsiz ve risksiz bir sistem olmasıdır. Ne Kadar Kazanabilirim?

PTC yöntemi ile normalde yaptığınız işe ek olarak gelir sağlayabilir, hatta normalde profosyonel olarak yaptığınız işten daha fazla paralar kazanabilirsiniz. Bu, sizin PTC işini ciddiye alıp almamanızla ilgilidir. Eğer bu işi azimle ve kazanacağınıza inanarak yaparsanız kendinize internette çok güzel bir gelir kaynağı sağlamış olursunuz.

Dünyada ve Türkiye’de sadece bu işi yaparak ayda 2500 dolar ve üzerinde kazanan insanlar var. (Tabiki başladığınız aydan itibaren bu meblağayı kazanamazsınız; ama gayret gösterip sistemi oturttuğunuzda aylık olarak bundan daha yüksek meblağalar da kazanmanız mümkün.) Az önce de belirttiğim gibi bu sadece sizin bu işi ne kadar ciddiye aldığınızla ve ne derece gayret gösterdiğinizle ilgili. Paramı Nasıl Alacağım? PTC sitelerinde kazanmış olduğunuz para öncelikli olarak ilgili PTC sitesindeki hesabınızda birikir. Daha sonra bu parayı nasıl alacağınız ise çalıştığınız PTC sitesine göre değişir. Bu sitelerin birçoğu “e-wallet” dediğimiz, Türkçe’ye “elektronik cüzdan” olarak çevirebileceğimiz internet bankalarıyla çalışır.

Bunlara örnek vermek gerekirse şu anda en çok kullanılan paypal,egopay,payza gibi firmalardır.Ptcden para kazanmak için muhakkak sitemizde ki sağlam olan siteleri takip edin ve taktikleride uygulamayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler Haberler