Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Probux
19 Nisan 2014 - Online Para tarafından yazıldı. 1458 defa okundu. Yorum Yapılmadı

probux-logo

PROBUX Ödeme konusunda sıkıntısı olmayan  kullandığımız bir (PTC Paid To Click) tıklayarak para kazanma sitesidir. site içindeki gelişim durumunu  istatistik olarak alt kısma ekliyeceğim

Yukarıdaki Bannera tıklayarak üyelik yapabilirsiniz.

Diyerek sitenin detaylarını sizlerle paylaşayım.

Şuan PTC siteleri arasında en çok kazandıran siteyi tanıtıyorum. Probux kesinlikle son derece güvenli ve düzenli bir sistemdir. Ödemeler instant yani anında yapılır. İster yatırım yapın çok hızlı bir şekilde kazanın ister kazancınızı yavaş yavaş yapın…

Aşağıda göreceğiniz gibi günlük standart üye için 4 tane fixed reklam (sarı renkli) gelir. Fixed reklamlar bize 0.01$ diğer reklamlar ise 0.001$ kazandırır.

Probux’tan günlük bütün reklamlar tıklandığında kazanç ortalama 0.07$’dır. Tabi ki bu sadece reklam tıklamaktan elde edilen kazanç.

 

Elde ettiğiniz bu kazançla hızlı bir şekilde referans kiralayabilir kazancınızı hızla katlayabilirsiniz.

Aşağıda göreceğiniz gibi kiraladığım referansların avg’leri oldukça yüksektir. +(Avg = referansların tıklama ortalamaları) +Yani kiraladığım referanslar yüksek tıklama oranlarına sahip böylece bana kazandırdıkları komisyonlarda yüksek oluyor.

Bunun yanında başka kazanma seçenekleri de mevcuttur. Bunlardan biride task yani görevlerdir. +İngilizce gerektirir ama çeviriyle de yapılabilir. Üstelik oldukça iyi düzeyde gelir sağlar. Aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

Ve kazanmak için başka bir yöntem olan şans oyunundan yani PROGRİD’den bahsedeyim. Standart bir üyenin günde 20 +PROGRİD+hakkı vardır. Bir nevi kazı kazan+siz kutu seçer tıklarsınız kutucuğunuz doluysa kazanırsınız mantığıyla çalışır. Şanslı arkadaşlar bu olaydan oldukça iyi para kazanıyorlar. Aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz. Tek tıkta 2+$’a kadar kazanılabiliyor.
Ben 2$’ı tutturamadım ama ufaklardan tutturuyorum. Kısmet…

Buraya kadar kazanma araçlarını tanımış olduk. Bu araçları için limitlerimiz ise üyeliğimizin Standart mı ? GOLDEN mi? ULTİMATE mi?olduğuna bağlıdır. Ben sisteme herkes gibi STANDART üye olarak girdim. 15 gün kadar test evresinden sonra güvenilir olduğunu düşünüp 20 USD yatırım yaparak 100 Referans kiraladım. Bundan 7 gün sonrasında da 70 USD tutarındaki 1 yılllık GOLDEN üyeliği aldım. 1 gün sonrasında yani referansları kiraladıktan 8 gün sonra hesabımda 10 USD olmuştu ve devam ettim büyümeye…

Benim izlediğim yolu aklınızda bir rota olsun diye yazdım. Para kazanmak için bu yolu uygulamak mecburi değildir ama yatırım yapmadan bu gelişme evresi baya uzun sürecek yada daha küçük paralar kazanacaksınız. Tercih tabiki sizin.

Üyelik detaylarıyla ilgili ayrıntıları aşağıdaki resimde inceleyebilirsiniz.

Standart üyelere günde 4 adet,Golden üyelere günde 8 adet,Ultimate üyelere ise günde 10 adet fixed reklam gelir.

Bunun yanında standart üyelerin günlük progrid şansı 20, goldenların 40, ultimatelerin ise 60′dır.

Kiralık referans limitleri standart üyelerde 200, golden üyelerde 2000, ultimate üyelerde 4000′dir.

Direkt referans sınırları ise standart üyelerde 100, golden üyelerde 200, ultimate üyelerde ise sınırsızdır.
ALTERNATİF ÖDEME YÖNTEMLERİ

PROBUX ÜYELİK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler Haberler