Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Para Click
19 Nisan 2014 - Online Para tarafından yazıldı. 1174 defa okundu. Yorum Yapılmadı

dfses-150x132

Türk ptc sitelerinin en eskilerinden ve ödemesini yapan sağlam site Kısaca Para Click Nedir,

Para Click 2009 Dan beri hizmet veren Ünlü Bilişim Firması Net Hizmetin Bir kuruluşudur.Para Click ödemelerini zamanında yapan güvenilir türk ptc sitesidir.

 

Paraclick Sistemi üyelerine kolay para kazandırmak amacı ile hazırlanmış TıklaKazan projesidir. Üyeler gün içinde panellerinde görecekleri web sitelerine giriş yaparak hem çok farklı alanlarda web sitelerini inceleme şansını elde etmekte, hem de giriş yaptıkları her web sitesinden para kazanmaktadır Siteye üye olan herkese 5TL bonus artı profilini detaylı doldurulması halinde 5TL daha bonus kısaca toplam 10TL üye olunca kazanılmaktadır.

Kısaca Paraclike üye olduktan sonra ne yapmanız gerektiğine değinelim.Gerçi Ana sitede bu konu çok detaylıda olsa bir biz anlatalım.Öncelikle üye olduktan sonra profilinizde bulunan sitelerim kısmına giriyorsunuz.Orda anltılanlar neticesinde aşağıdaki örnek gibi bir siteye girdikten sonra işaretli yere tıklıyoruz.Sonrasında 2.nci resimde gördüğünüz gibi kodumuzu girerek bir kaç saniye içerisinde görevimizi tamamlamış oluyoruz.

 

 

Bu paralar bazı arkadaşlarımız az gelebilir ama biliyoruz ki ayda 100 tl gibi bir rakam en azından internet ve tel masraflarını bile çıkarması aile bütçenize katkıdır.Bunuda günde 1 saatinizi ayırarak yapabilirsiniz.

Girdiğiniz her site için 0.02 tl hesabınıza anında yatırılır.Şimdi Hemen Üye Olarak Kazanmaya Başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler Haberler