Anasayfa

Online Para

Online Para Kazanmanın Tüm Yöntemleri

Space Coin

Space Coin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma son zamanda artan teknoloji ile birlikte hem ...

Anketlio
22 Mayıs 2016 - Online Para tarafından yazıldı. 1366 defa okundu. Yorum Yapılmadı

ANKETLİO’DAN NASIL PARA KAZANILIR?

Anketlio’dan para kazanmanın 3 yolu var.

Anketleri doldurarak kazanmak (cep harçlığınızı çıkarırsınız)
Davet sistemi ile kazanmak (çooook kazanırsınız) (gold üyelere)
Firmalara anketlio’yu tavsiye ederek kazanmak (iyi kazanırsınız) (gold üyelere)

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

Anketlio’ya ücretsiz üye olduğunuzda size anketler gelmeye başlar. Panelinize girip bu anketleri doldurabilirsiniz. Bazı anketler nakit para kazandırırken, bazıları hediye çeki, hediye ürün, indirim kuponu kazandırabilir.
GOLD ÜYE OLUP DAHA ÇOK KAZANMAK

Gold üye olduğunuzda hem anketlerde öncelikli olur, hem daha fazla nakit kazanır hem de diğer kazanç sistemlerinden de kazanabilirsiniz. Gold üyelik 250 TL+KDV’dir ve kredi kartına taksitle bile sipariş edilebilir. Gold üye olduğunuzda size özel bir referans linki tahsis edilir ve yönetim panelinizin özellikleri arttırılır.
DAVET SİSTEMİ İLE KAZANMAK

Anketlio Gold üyelik için aldığı ücretin %100’ünü davet sistemine dağıtıyor. Bu çok önemli çünkü üyelik ücretinin hepsinin dağıtılması dünyada ilk ve bu sayede Gold üyeler çok para kazanabiliyorlar.

Gold üyeler için davet sistemi nasıl çalışır?

Anketlio’ya Gold üye olduğunuzda karşınıza yaklaşık 10 anket gelir. Bu ilk anketleri doldurduğunuzda toplamda 25 TL hemen kazanırsınız. Siz bu anketleri doldurduğunuzda sizi davet eden kişi de 25 TL kazanır. Üstelik onu davet eden de, onu davet eden de 🙂

Bu çok önemli : Anketlio 250 TL üyelik ücretinin hepsini tam 10 kademe yukarıya kadar dağıtıyor. Bu sayede kazanabileceğiniz parayı hesapladığınızda aklınızı kaçırabilirsiniz.
ÖRNEK KAZANÇ HESAPLAMASI

(Açıklamanın altında resimli örneklemesi vardır)

1. Aşama : Gold üye oldunuz ve ilk anketleri doldurup 25 TL kazandınız.

2. Aşama : 10 kişiyi Gold üye olmaya davet ettiniz, onlar anketlerini doldurduklarında her biri 25’er TL kazanır, siz de 10 x 25 TL = 250 TL kazanırsınız. Bu 10 kişi sizin ilk sıranız olsun.

3. Aşama : İlk sıranızdaki 10 kişiden bazıları 50 kişi, bazıları 5 kişi davet ederken, bazıları hiç kimseyi davet etmeyebilirler. Ortalama 3 kişinin, 3’er kişi davet edeceğini varsayalım. İkinci sıranıza 9 üye daha gelir. 9 x 25 TL = 225 TL daha kazanırsınız.

4. Aşama : Aynı şekilde 9 kişi’de 3’er kişi davet ederse 3. sıranızda 27 kişi daha olur. Yani 27 x 25 TL = 675 TL daha kazanırsınız.

5. Aşama : 27 kişi de 3’er kişi davet ettiğinde ; 81 kişi x 25 TL = 2.025 TL daha kazanırsınız.

6. Aşama : 81 kişi de 3’er kişi davet ettiğinde ; 243 x 25 TL = 6.075 TL daha kazanırsınız.

7. Aşama : Kopyalama aynı şekilde devam ederse ; 6. sıranızdan 14.580 TL kazanırsınız. (Not : Altıncı sıradan itibaren 20 TL dağıtıyor.)

8. Aşama : 7. sıranızdan 43.740 TL kazanırsınız.

9. Aşama : 8. sıranızdan 131.220 TL kazanırsınız.

10. Aşama : 9. sıranızdan 393.660 TL kazanırsınız.

11. Aşama : 10. sıranızdan 1.180.980 TL kazanırsınız.

Toplam : 1.773.430 TL kazanabilirsiniz gibi görünüyor!

Fakat bu size inandırıcı gelmeyebilir çünkü zihnimiz bu paraları kazanmayı bırakın, düşünmeye bile alışık değil! O yüzden sadece 10’da 1’ini başarabileceğinizi varsayın! Yine de 177 Bin TL kazanabilirsiniz ki bu 250 TL sermaye ile kazanılabilecek muhteşem bir paradır.
Anketlio Kazanç Planı

Anketlio Kazanç Planı
ÇOK KAZANMAK İÇİN NASIL ÇALIŞMALIYIZ?

Öncelikle bu paraları kazanabileceğinize inanın. Anket sektörü çok büyük ve Anketlio’nun arkasında çok güçlü bir şirket var. Kazandığınız paraların aylık olarak banka hesabınıza yatacağından %100 emin olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi asıl para davet sisteminden kazanılıyor. Anketlio bu sistem sayesinde yüzbinlerce kişiye ulaşmayı hedefliyor ve asıl parayı da anket yayınlayarak kazanmak istiyor. Bu yüzden üyelik ücretinin tamamını yine üyelerine 10 kademede dağıtıyor.

Yapacağınız ilk şey hemen Gold üye olmak ve kendinize ait referans linkini almak. Hemen kendi anketlerinizi doldurup ilk 25 TL’nizi kazanın.  Sonra da kısa bir metin yazarak linkinizi de ekleyerek bildiğiniz tüm kanallardan insanlarla paylaşın.

Şöyle bir metin yazabilirsiniz ; “Anketlio’ya üye olup birkaç anket doldurarak 25 TL kazandım. Üye olabilmek için davet linki gerekiyor, siz de anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız benim davet linkimle üye olabilirsiniz. Çok daha fazla kazanmak isterseniz siz de benim gibi arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davet linkim : xxxxx”

Yazacağınız bu davet yazısını facebookta, twitter’da paylaşın. Bildiğiniz tüm forumlara yazın ve blog yazılarına yorum olarak bırakın. Artık kazancınız tamamen bir istatistikle ilgilidir. Örneğin ; davet yazınızı 100 kişi okur > 50 kişi davet linkinize tıklar > 30’u üye olur > 10 kişide Gold üye olur. Onlara da bunu yapmayı öğrettiğinizde kısa süre içinde ciddi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz.

anketlio-kazanc-plani
HERKES BU İŞE EVET DER!

Çünkü bu bir iş bile değil. Okulda, otobüste, işte, evde dizi izlerken her zaman cep telefonumuzdan girip bir anket doldurabiliriz. Kimse bizden ürün satmamızı, pazarlama yapmamızı istemiyor. İnsanlara soracağımız çok basit bir soru var ; “Ben anketlio’ya üye oldum ve anket doldurarak para kazanıyorum, sen de kazanmak ister misin?” Alacağınız cevap çoktan bellidir ; EVET.

Böylece ekibiniz kısa sürede çığ gibi büyüyecek ve kazancınız hızla  artacaktır. Belki milyonlar, yüzbinler, onbinler bile olmayabilir ama alt tarafı 250 TL sermaye ile kuracağınız bir iş size kolaylıkla birkaç bin TL kazandıracaktır.
HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN
EN SIK SORU : Doldurduğumuz anketler Anketlio’nun ne işine yarıyor?

Örneğin Bireysel Emeklilik ile ilgili bir anket var. Soru şöyle ; Herhangi bir Bireysel Emeklilik Sistemine üye misiniz / üye olmayı düşünüyor musunuz?

Bizler bu anketi doldurduğumuzda Anketlio’nun elinde ciddi bir veri olacaktır. Böylece Anketlio, Bireysel Emeklilik şirketlerine gidip şunu diyebilecektir ; “Bizim Bireysel Emeklilik Sistemine üye olmayı düşünen 10 bin üyemiz var, onlara özel anket veya reklam yayınlamak ister misiniz?”

İşte bu çok kıymetli bir veridir ve Anketlio asıl buradan kazanacaktır. Bu gruba anket satıp, sattığı anketten kazancını yine o anketi dolduranlar ile paylaşacaktır. Yani Anketlio herkesin kazandığı bir sistem kurmuş ve bize de bu sistemden kazanmak düşüyor!

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Eğer size daha önce sistemi anlatan bir arkadaşınız yoksa buraya tıklayarak benim referansım ile üye olabilirsiniz. İlk anketinizi doldurup hem kazanın, hem de sistemin işleyişini öğrenin. Sonra da Gold üyelik satın alıp hemen başkalarını da davet etmeye başlayın, daha çok kazanın.

Çok önemli not : Bu iş çok hızlı yayılacak, geç kalmayın!

 

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Comments are closed.

Haberler Haberler